O nas

O RH Fitness

Zajmujemy się kompleksowym treningiem personalnym dostosowanym do Twoich potrzeb:

  • modelowaniem sylwetki (np. po ciąży),
  • zwiększaniem masy mięśniowej,
  • ujędrnianiem i wzmacnianiem tężyzny fizycznej (jeśli po prostu brakuje Ci ruchu),
  • przygotowywaniem do sezonu biegowego lub narciarskiego,
  • poprawianiem sprawności ruchowej wynikającej z siedzącego trybu życia,
  • polepszaniem cech motorycznych np. dynamiki, szybkości, wydolności (zwłaszcza u osób zawodowo zajmujących się sportem).

Trening personalny jest nie tylko efektywny, ale przede wszystkim bezpieczny. Ćwiczenia są dobrane indywidualnie do każdej osoby tak aby uniknąć niechcianych kontuzji i wyeliminować problemy z kręgosłupem czy kolanami.

Nasze treningi dostosowane są do klientów w każdym wieku, również dzieci i młodzież, którzy nie mają szans na trening w standardowej siłowni. Do Państwa dyspozycji służą trzy klimatyzowane sale o łącznej powierzchni ok. 400m2, sauna oraz gabinet masażu. Sale wyposażone są w wielofunkcyjny sprzęt siłowy firmy Techno Gym oraz całą gamę najnowocześniejszych akcesoriów np. TRX, rollery, piłki. Oferujemy również treningi EMS (elektrostymulacja mięśni).

Podczas treningu trener prezentuje, nadzoruje i pomaga prawidłowo wykonać dobrane ćwiczenia. Ponadto omawia sens i wpływ na nasz organizm zaleconych ćwiczeń, a także udziela porad dotyczących diety i suplementacji, dzięki czemu możesz osiągnąć o wiele lepsze i szybsze efekty.

U nas możecie również trenować ze swoimi pociechami. Jeżeli nie macie co zrobić z dzieckiem, zabierzcie je na trening. W specjalnym kąciku „artysty-kulturysty” czekają na dzieci ciekawe gazetki, książeczki, kolorowanki itd. Z pewnością nie będą się nudzić.

Dlaczego warto wybrać nas?

W codziennej pracy wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas kariery zawodniczej oraz pracy w klubach fitness w USA. Posiadamy certyfikaty personalnego treningu IFPA oraz dyplomy z kursów i szkoleń niezbędnych do wykonywania zawodu trenera personalnego.

Trening personalny dedykowany jest dla osób, które potrzebują konkretnych wskazówek dotyczących ćwiczeń, ale przede wszystkim brak im motywacji do ciężkiej, systematycznej pracy. Co możemy Wam zagwarantować!